Головна Новини міста Крок до енергоефективності: два ОСББ Нововолинська подали документи на залучення коштів Револьверного...

Крок до енергоефективності: два ОСББ Нововолинська подали документи на залучення коштів Револьверного фонду

91
0

Джерело: Нововолинська міська рада

18 березня міська конкурсна комісія з відбору позичальників коштів Револьверного фонду Міст Асоціації “Енергоефективні міста України” розглянула пакети документів від двох об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Нововолинська.

ОСББ «Гарант НВ» мають намір перекривати дах у багатоквартирному будинку. Для виконання робіт необхідно 100 тис грн.

ОСББ «Пентагон НВ» планує частково зробити теплоізоляцію цоколя та гідроізоляцію вимощення біля будинку, який належить до об’єднання. Подали документи на позику у сумі 150 тис грн.

Комісія розглянула заявки та одноголосно підтримала претендентів на участь у конкурсі. Надалі заявку розгляне Асоціація “Енергоефективні міста України”. По завершенні перевірки документів, кошти на енергоефективні заходи перерахують позичальникам.

Нагадуємо, у Нововолинську ОСББ можуть взяти участь у конкурсному відборі позичальників для поворотної фінансової допомоги. Детальний опис та перелік необхідних документів перегляньте за посиланням: https://cutt.ly/pw2brVSYреклама у Нововолинськ