Головна Новини міста День обізнаності про епілепсію: у Нововолинську відбувся “Фіолетовий день”

День обізнаності про епілепсію: у Нововолинську відбувся “Фіолетовий день”

47
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Сьогодні, 26 березня, у молодіжному центрі “4.0” провели “Фіолетовий день” — захід, спрямований на підвищення обізнаності про епілепсію.

До нього долучилися заступниця міського голови Ніна Шумська, начальниця відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоції Олеся Сословська, начальниця Центру соціальних служб Юлія Янюк, заступниця начальника управління освіти Вікторія Римарчук, голова ГО “Світ для дітей” Юлія Буденчук, батьки та діти громадської організації, учні, вчителі загальноосвітніх закладів, команда МЦ “4.0” та представники Нововолинського інклюзивного центру та ВБФ “Карітас-Волинь”.

Лікар-інтерн КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ольга Зварко розповіла про особливості підтримки та надання допомоги людям, які хворіють на епілепсію.

Ксенія Іванчихіна, психолог благодійного фонду “Ridni” в межах проєкту “Підсилення спроможності громад задля благополуччя дітей”, який реалізовуємо у співпраці з дитячим фондом ООН (UNICEF) провела для присутніх дітей заняття з арттерапії.

Захід проводився для підвищення знань про епілепсію, розвінчання міфів та привернення уваги до хворих цією недугою.реклама у Нововолинськ