Головна Без категорії Депутати міськради оглянули відділення лікарні та слухали звіт про роботу медзакладу в...

Депутати міськради оглянули відділення лікарні та слухали звіт про роботу медзакладу в 2023 році

51
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У понеділок, 25 березня, міський голова Борис Карпус і депутати Нововолинської міської ради побували в оновлених відділеннях центральної міської лікарні. Про досягнення медзакладу в минулому році та виконання умов кластерності розповідав директор лікарні Олег Шипелик.

Побували в лабораторіях, де медики вже працюють на новому обладнанні. Ряд різних аналізаторів було придбано коштом бюджету громади.

У Нововолинській лікарні встановлений ангіограф, проводиться оформлення документів на його експлуатацію. При отриманні дозволів на експлуатацію ангіографа буде підписано пакет з НСЗУ на надання медичної допомоги хворим з інфарктом.

Створено рентген-операційний блок у складі кардіологічного відділення, підготовлено і прийнято на роботу лікарів інтервенційних кардіологів.

Протягом 2023 року в Нововолинській лікарні відкрилось відділення діалізу та паліативної допомоги.

У галузі надання хірургічної допомоги, за минулий рік було виконано 1122 складних операцій. До прикладу, за січень проведено 108 операцій підвищеної складності, при середній необхідній кількості 83 операції на місяць.

За 2023 рік прийнято 444 пологів, з них 346 природних пологів і 98 пологів кесарським розтином.

У лікарні працює два трансплант-координатори. Минулого року проведено два забори органів для трансплантації.реклама у Нововолинськ