Головна Новини міста Епідситуація щодо COVID-19, ГРВІ та грипу в Нововолинській територіальній громаді

Епідситуація щодо COVID-19, ГРВІ та грипу в Нововолинській територіальній громаді

49
0

Джерело: Нововолинська міська рада

За даними оперативної інформації в Нововолинській ТГ з 18 по 24 березня зареєстровано 100 випадків ГРВІ, з них – 1 випадок COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ зменшилася на 6%, а кількість хворих COVID-19 зменшилася на 50%.

Серед усіх, хто занедужав 58% становлять діти віком до 17 років, з них 60% становлять школярі. Госпіталізованих за останній тиждень 2 особи. Летальні випадки від COVID- 19 та грипу не зареєстровані.

Всього з початку епідсезону з 40-го по 12-й тижні по Нововолинській ТГ зареєстровано 3910 випадків ГРВІ, з них 52 % становлять діти; в т.ч. 319 випадків COVID-19, з них 6,9 % діти.

Щорічна вакцинація — найефективніший засіб для профілактики грипу та запобігання важким ускладненням хвороби. Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів.

Передусім щеплення рекомендоване людям, які входять до груп ризику: медичні працівники, вагітні, особи старше 65 років, так як імунітет із віком послаблюється, люди із хронічними захворюваннями, у котрих ризик ускладнень грипу значно підвищується, а також учителі та усі, хто працює в місцях скупчення людей.

Проте, вакцинація проти грипу не буде захищати від COVID-19 й навпаки. Тому у людей, з важкими супутніми захворюваннями або у старших за віком, має бути щонайменше 2 щеплення — і від COVID-19, й від грипу.

КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений вакциною Comirnaty від Pfizer для дорослих та Comirnaty від Pfizer для дітей від 5 р. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00. А також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.реклама у Нововолинськ