Фахівці ДСНС провели робочу зустріч з головою Поромівської громади щодо удосконалення діяльності пожежно-рятувального підрозділу місцевої пожежної охорони громади.
Під час зустрічі було обговорено ряд суттєвих питань, зокрема вирішено затвердити на найближчій сесії положення про пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони громади та залучати працівників місцевої пожежної охорони до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на території громади.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434834570_750747057238538_2368312728531854820_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sT4MFsIJutIAX80gMW2&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfDgvLAJbb5e10DhNuZf0eJ8_evGm2wEoQniS4P53AvX3g&oe=660BABC7)