Головна Новини міста Виконавчий комітет міськради запрошує на роботу фахівців у галузі будівництва та міжнародних...

Виконавчий комітет міськради запрошує на роботу фахівців у галузі будівництва та міжнародних відносин

94
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про такі вакантні посади:

  • Начальник відділу будівництва і комунального господарства управління будівництва та інфраструктури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста в галузі будівництва; вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Знання Конституції України та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та іншими законодавчими актами, нормативними документами, що стосуються роботи відділу. Обов’язки начальника: здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов`язки між працівниками та організовує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики у відповідних галузях.

Основна мета діяльності: реалізація державної політики з питань комплексного розвитку житлово-комунального господарства у сфері водо- і теплопостачання, водовідведення, експлуатації і ремонту житла, газопостачання і енергопостачання, дорожнього і зеленого господарства та благоустрою. Участь у розробленні проєктів програм економічного і соціального розвитку міста, цільових програм, спрямованих на підвищення рівня забезпеченості житлово-комунальними послугами та поліпшення їх якості, в тому числі з питань розвитку дорожнього господарства, благоустрою, енергозбереження.

  • Головний спеціаліст відділу проєктної діяльності та інвестицій управління економічної політики.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та іншими законодавчими актами, нормативними документами, що стосуються роботи відділу.

Основні завдання, обов’язки та повноваження: здійснює грантрайтинг джерел фінансування інвестиційних проектів; бере участь у супроводі та реалізації проєктів у межах своєї компетенції; проводить моніторинг сайтів відповідних організацій, що узагальнюють та актуалізують грантові конкурси, в яких можна взяти участь; бере участь у підготовці концепцій, програм, планів та стратегії розвитку територіальної громади; у співпраці з громадськими організаціями, місцевими органами влади, комунальними підприємствами, іншими установами та об’єднаннями громадян за погодженням міського голови, готує проєктні заявки на отримання грантів у сфері соціально-економічного, культурного, екологічного, енергоефективного розвитку Нововолинської територіальної громади; здійснює накопичення та відповідне архівування інформації про успішні проєкти, реалізовані завдяки участі у регіональних або місцевих грантових конкурсах та програмах, проєктах міжмуніципального співробітництва, в результаті отримання грантів від посольств інших держав відповідно до спеціальних програм «малих грантів», спільних програмах у рамках ЄС або міжнародних програм; у межах своєї компетенції бере участь у впровадженні енергозберігаючих технологій, заходів з популяризації ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів в установах та закладах бюджетної сфери; виконує інші доручення начальника відділу; виконує обов’язки іншого головного спеціаліста відділу на час його відсутності.

Для участі у співбесіді просимо надсилати резюме на електронну адресу: kadry@nov-rada.gov.ua

Додаткова інформація щодо інших функціональних обов’язків на посаді, умов та розміру оплати праці, надаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном +380985294442 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00.реклама у Нововолинськ