У рамках “Тижня безпеки”, рятувальники провели пізнавальний урок у закладах дошкільної освіти Володимирського району. Дошкільнятам розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки та правила поводження біля водних об’єктів. За допомогою матеріалів, які розроблені спільно з UNICEF Ukraine, фахівці ДСНС розповіли про небезпеку, яку приховують в собі вибухонебезпечні та підозрілі предмети
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438086437_765537475759496_3940714001976735564_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Xg8wAXpdwUEAb7RIStU&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfAB6G7U-V7Le7mDnFnC00kxwbdIcm_GiA335LCroQpWuw&oe=662D9BC5)