Напередодні Світлого Христового Воскресіння фахівці ДСНС провели інструктажі із священнослужителями Володимирського району щодо попередження виникнення надзвичайних подій у храмах під час святкових богослужінь.
Рятувальники наголосили на безпечному користуванні свічками та відкритим вогнем. Звернули увагу на наявність у будівлях справних вогнегасників, шляхів евакуації та протипожежного водопостачання.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438088845_766787705634473_878489427108135130_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_cb=99be929b-232957e6&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=udk6uJ3zb_UAb7Jznw7&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfC6_ch4aVT7pOre569oX7bDSn2Jh1xN592cKhf-avxteA&oe=663020D7)