Головна Без категорії У Луцьку відзначили прикордонників, які повернулися з передової

У Луцьку відзначили прикордонників, які повернулися з передової

74
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Днями в обласному центрі Волині відбулася урочистість з нагоди відзначення персоналу прикордонної комендатури швидкого реагування, який виконував бойові завдання у Донецькій області.

З початку року прикордонники мужньо та самовіддано боронили Україну від російського агресора на Авдіївському та Новомихайлівському напрямках, тримали оборону міста Авдіївка.

За весь час виконання бойових завдань жодна позиція, яку обороняли бійці прикордонної комендатури швидкого реагування, не була залишена, усім штурмам ворога прикордонники давали жорстку відсіч. На рахунку наших воїнів велика кількість відбитих штурмів, знищеної живої сили та техніки противника, захоплені в полон військовослужбовці російської федерації.

У заході з нагоди відзначення Захисників взяли участь: керівництво Державної прикордонної служби, облдержадміністрації, представники територіальних громад і духовенства, військові.

Від імені Нововолинського міського голови Бориса Карпуса, депутатського корпусу та всієї громади виступила секретар ради Надія Жук. Вона подякувала нашим прикордонникам за службу, героїзм і патріотизм, проявлені під час виконання бойових завдань вручила подяки та подарунки військовослужбовцям і побажала міцного здоров’я, сімейного добробуту і Божого благословення.реклама у Нововолинськ