Фахівці ДСНС провели безпекове заняття для дошкільнят Нововолинської громади
У рамках “Тижня безпеки” вогнеборці міста Нововолинськ провели показовий виступ у місцевому дошкільному закладі. Рятувальники ознайомили дітлахів з бойовим оснащенням вогнеборців та технічними характеристиками пожежної техніки. Нагадали рятувальники і про заходи безпеки при виявленні ВНП.
Діти та вихователі залишились не лише задоволеними, а й “озброєнними” важливими знаннями. Як бонус – кожен бажаючий мав можливість приміряти бойовий одяг та особисто поспілкуватися із справжніми вогнеборцями.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436425829_779704641009446_1250988553980641848_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EiT2J7boAEQQ7kNvgG6vFKH&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYByS9zvEpyjASthqoIl2eIwZHabt1t2SlPJ-yYqjfG2zw&oe=664BFA43)