Головна Без категорії “Нехай звучать пісні, а не гармати”: відбувся звітний концерт Зразкового вокального ансамблю...

“Нехай звучать пісні, а не гармати”: відбувся звітний концерт Зразкового вокального ансамблю “Паросток”

82
0

Джерело: Нововолинська міська рада

15 травня вихованці Зразкового вокального ансамблю “Паросток” виступили у Центрі дитячої та юнацької творчості зі звітним концертом. Захід “Нехай звучать пісні, а не гармати” присвятили Міжнародному дню сім’ї.

Діти разом з керівницею зразкового вокального ансамблю “Паросток” Наталією Сидоренко підготували сольні та колективні номери. Загалом прозвучало понад три десятки пісень.

Доповнили вокальні виступи вихованців «Паростку» учасники народного художнього колективу «Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство»», керівник Ілона Грицевич та зразковий художній колектив «Ансамбль бандуристів «Горлиця», керівник Ірина Гергель.

Військовослужбовиця 39 зенітно-ракетного полку привітала присутніх на концерті з Міжнародним днем сімʼї, подякувала колективу та вихованцям ДЮЦу за допомогу та підтримку Збройних сил України.

Директорка НЦ ДЮТ Євгенія Свистунова відзначила активних батьків та меценатів. Подякувала Керівниці зразкового вокального ансамблю “Паросток” Наталії Сидоренко за її плідну роботу, вміння контактувати з вихованцями, розвивати таланти дітей.

Для відвідувачів концерту діяв невеличкий благодійний ярмарок. Вихованці еколого-натуралістичного відділу та народного художнього колективу гуртка «Фітодизайн» НЦ ДЮТ продавали свої вироби.реклама у Нововолинськ