Сьогодні, 17 травня, відбулось відкриття місцевої пожежної команди Литовезької територіальної громади Володимирського району.
Участь у заходах взяв начальник Головного управління ДСНС області Мирослав Дем’янчук, його заступник Василь Оліферчук, представники райдержадміністрації, голова громади, юні рятувальники та мешканці.
У новоствореній команді нестимуть службу вогнеборці-добровольці, що забезпечені бойовим та форменим одягом, захисним спорядженням.
Головний рятувальник Волині вручив вогнеборцям команди ключі від пожежної автоцистерни підвищеної прохідності АЦ-40, подякував голові громади та всім причетним до створення цієї команди та зазначив, що відкриття підрозділу місцевої пожежної команди стало можливим завдяки співпраці ГУ ДСНС в області, органів влади і місцевого самоврядування.
В підрозділі створено належні умови для несення служби та відпочинку вогнеборців.
Тепер жителі Литовезькоі громади мають надійний захист від пожеж і надзвичайних подій.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444151111_874838781354963_3674524333542475038_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=xAlhshiOA_AQ7kNvgGkCgUe&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYAlX4F9N6MllY5dspoEj6aF6nj1U0me8GzENyea3jJAMA&oe=664D2330)