Головна Розваги Посібник Зі Ставок На Збіг Додаткових Місць

Посібник Зі Ставок На Збіг Додаткових Місць

150
0

Що таке пропозиція «Додаткове місце»?

Коли справа доходить до ставок на відповідність, додаткові місця, безсумнівно, є одними з найвигідніших пропозицій, які ви можете зустріти. Однак розуміння тонкощів додаткових місць спочатку може здатися складним, коли ви вперше вивчаєте додатковий підбір місць OddsMonkey. Проте, як і в будь-якій іншій справі в житті, чим більше часу та зусиль ви вкладаєте у вивчення та розуміння процесу, тим більшими потенційно можете бути винагороди.

Незалежно від типу відповідної ставки, будь-то одиночна ставка чи ставка на додаткове місце, пропозиції додаткових місць зазвичай охоплюють одну сторону ставки з використанням ринку Every Way і гарантують вашу безпеку в усіх подіях. Замість того, щоб просто висвітлювати коня, який прийшов 1-м або потрапив у трійку кращих, вам буде надано трохи поблажливості – 1 місце вартує – саме тут вступає в дію додаткове місце. Важливо пам’ятати про звичайну ставку на один бік і про те, які місця вона охоплює.

Щоб спробувати зробити ставку на додаткове місце, потрібно знайти букмекерську контору, яка пропонує додаткове місце, скажімо, 4 місця, а потім зробити туди зворотню ставку, використовуючи цю пропозицію. Потім, з боку біржі, ви хочете зробити ставку на ринку до 3 місць, тож якщо кінь фінішує 4-м, одна сторона вашої ставки все ще безпечна. Загалом, одна ставка покриває додаткове місце вручну, а інша використовує відповідні додаткові місця ставок, щоб покривати його автоматично. У ситуації, коли пропонується кілька додаткових місць, наприклад, букмекерська контора пропонує 5 місць, а біржа покриває лише 3, ви маєте ще більшу перевагу як учасник ставки. Це пояснюється тим, що у вашого коня більше шансів приземлитися в діапазоні й отримати прибуток, а також збільшити потенційне значення прибутку.

Метою пропозиції додаткового місця в ставках зі збігом є створення певної свободи дій, щоб зробити вашу ставку більш прибутковою з таким самим мінімальним ризиком, як і звичайна ставка зі збігом. Якщо вам вдасться знайти відповідні пропозиції додаткових місць для ставок, це може бути вигідно! Учасники OddsMonkey Premium матимуть ще кращий асортимент доступних для них пропозицій, тому кожен знайде щось для себе. безпечно робити ставки можна на парімач.

Що таке парні ставки?

Парні ставки — це форма ставок на спорт і в казино, яка дозволяє гравцям мінімізувати ризик, потенційно забезпечуючи при цьому прибуток. Він використовує безкоштовні ставки та вітальні пропозиції, і може бути складним завданням, якщо його не дослідити належним чином. Однак тут, в OddsMonkey, ми надаємо вам усю інформацію, необхідну для того, щоб розпочати відповідні ставки.

Насолоджуйтеся безризиковими ставками з можливостями зворотних і непрямих ставок. Стратегічно розміщуючи протилежні ставки на результати спортивної події «перемога» та «НЕ виграш», ви усуваєте елемент випадковості та покладаєтеся на удачу. Ця революційна техніка, відома як ставки «back and lay», дозволяє потенційно конвертувати безкоштовні ставки в реальні кошти, не піддаючи ризику власні кошти, навіть якщо стратегія застосована правильно. Важливо не плутати «програшну» ставку зі ставкою Lay. Ставки Lay покривають задню подію, яка НЕ ​​відбудеться, а не підтримують протилежний результат конкретно.

У конкурентному світі онлайн-букмекерів залучення нових клієнтів є головним пріоритетом. Щоб спонукати потенційних гравців, букмекери часто пропонують привабливі акції, зокрема безкоштовні ставки. Ці рекламні акції можуть приймати форму спокусливих пропозицій, наприклад «поставте ₴440 і отримайте ₴440 у вигляді безкоштовних ставок».

Однак традиційні ставки не гарантують. Ви можете зробити початкову ставку та використати безкоштовну ставку, щоб у підсумку залишитися з порожніми руками або навіть з меншими грошима, ніж ви почали. Саме тут на допомогу приходять відповідні ставки, які пропонують рішення для розкриття повного потенціалу безкоштовних ставок, зберігаючи при цьому ваші поставлені кошти. До того, відповідні ставки дозволяють вам отримувати реальні прибутки від цих безкоштовних ставок!

Попрощайтеся з ризиками, пов’язаними з традиційними ставками, прийнявши підхід до ставок на відповідність. З кожною зворотною ставкою, яку ви робите на користь певного результату, ви одночасно робите неоплачену ставку на той самий результат, забезпечуючи покриття всіх можливостей. Таке стратегічне використання ставок «back» і «lay bets» дозволяє вам отримувати прибуток від безкоштовних ставок із надзвичайною послідовністю. У середньому ви можете розраховувати на те, що ви отримаєте близько 80% від суми безкоштовної ставки.

Зібрані ставки дають вам змогу повністю скористатися пропозиціями безкоштовних ставок, мінімізуючи ризики та максимізуючи ваші потенційні прибутки. Отже, навіщо покладатися на удачу, коли можна покластися на прораховану та перевірену техніку ставок? Досліджуйте світ ставок на відповідність і розкрийте справжню цінність цих безкоштовних ставок.

Що робить ставки на збіг додаткових місць такими хорошими?

Як згадувалося раніше, використання додаткових пропозицій місць під час узгоджених ставок може зафіксувати прибуток, якщо це зробити правильно. Якщо вам вдасться знайти найкращі доступні пропозиції, що повинно бути досить легко за допомогою OddsMonkey, тоді ви зможете зробити кілька відповідних ставок миттєво. Під час великих подій, таких як Grand National і Cheltenham, ці пропозиції будуть набагато більш поширеними, тому важливо не відпускати очей у цю пору року та переконатися, що ваші облікові записи створені та фінансуються.

Хоча прибуток є основною перевагою, ще одна перевага використання додаткових пропозицій місць полягає в тому, що вони дуже часто з’являються на різних букмекерських конторах. Це пов’язано з тим, що, хоча скачки є основним видом спорту, для якого вони використовуються, вони також використовуються для таких видів спорту, як гольф і автоспорт.

Як розпочати матчі з пропозиціями додаткових місць?

З OddsMonkey легко розпочати свій шлях до ставок на додаткові місця. Першим кроком є ​​реєстрація як на нашому сайті, так і на деяких біржах. Ми рекомендуємо вам спробувати BetConnect, нашого близького друга, який пропонує найкращі доступні коефіцієнти для всіх ваших ставок, незалежно від виду спорту. Ви також можете скористатися нашим інструментом Odds Matcher, який був першим у своєму роді та дуже швидко привернув увагу до нас. Цей інструмент дозволяє вам знайти, які букмекерські контори пропонують найкращі коефіцієнти та скільки вам знадобиться, щоб отримати прибуток від цих ставок.

Після того, як ваші облікові записи налаштовано та поповнено коштами, ви зможете знайти правильні пропозиції, переглянувши всі варіанти тут, на OddsMonkey, а потім дотримуйтесь інструкцій, щоб заповнити пропозиції, максимізуючи свою ефективність за допомогою калькуляторів і ваші прибутки за умови правильного завершення. Під час процесу немає жодних незрозумілих кроків, це справді залежить лише від вашої відданості процесу.

Види спорту, які пропонують додаткові місця

Скачки 

Найпоширенішим місцем пошуку додаткових місць є скачки. Звичайно, якщо ви берете участь у ставках на кінних перегонах, важливо також розуміти сам вид спорту.

Зважаючи на потребу використовувати такі ринки, як Every Way, для забезпечення кращого прибутку та безпеки, перегони є найрозумнішим варіантом. Ставки на кінні скачки, особливо під час таких подій, як Royal Ascot, можуть виявитися дуже захоплюючими навіть без дотримання правил ставок на збіг через перегони, що складаються з купою, але, звичайно, додатковий рівень безпеки є величезною перевагою для більшості гравців.

Пропозиції додаткових місць на кінних перегонах дуже поширені для наявних клієнтів, а не як пропозиція реєстрації, і ви бачитимете їх частіше під час великих перегонів і подій.

Хорти

На другому місці з точки зору того, наскільки поширеними є ринки додаткових місць, є хорти. Ці перегони відбуваються частіше, ніж кінні, оскільки вони зазвичай тривають набагато коротше. Перегони з хортами можна зустріти переважно у Великій Британії, але в інших країнах є собачі перегони, і завжди є гарна можливість швидко заробити гроші, якщо ви зробите правильні ставки.

Використання хортів для ставок на відповідність може бути дещо складнішим через те, як швидко починаються та закінчуються перегони, але якщо ви навчилися ефективно робити ставки, ви зможете використовувати пропозиції додаткових місць і безкоштовні ставки в комбінації, щоб зробити деякі пристойні прибутки.

Щоб отримати додаткові відомості, ознайомтеся з нашим посібником із ставок на матчі Greyhounds.

Автоспорт

Події з автоспорту, такі як MotoGP або Формула-1, є ще одним гарним прикладом швидкоплинних змагань із багатьма учасниками, на яких букмекери пропонують додаткові бонуси за місце. Якщо ви не фанат тваринного спорту, то, можливо, спостерігати за професійними водіями, які мчать навколо траси на гоночних автомобілях, це ваш стиль. Ви можете зробити ставку практично на будь-який вид спорту, але найкращі варіанти – ставки з кількома претендентами на одну подію. 

Наприклад, використання додаткових місць у Формулі-1 означатиме, що ви можете зробити ставку на гонщика, який фінішує в ТОП 3, а потім використати пропозицію додаткового місця, щоб зайняти 4-е чи навіть 5-те місце залежно від того, скільки місць пропонує ваша букмекерська контора. 

Гольф 

Попри те, що гольф не такий швидкий або, можливо, такий захоплюючий, як інші згадані види спорту, є багато можливостей для додаткових пропозицій місць, які можна використовувати для отримання прибутку від гольф-подій. Одна подія, PGA World Tour, може легко мати додаткові бонуси за місце в різних букмекерських конторах. Єдиним недоліком використання цих пропозицій для золота є те, що події тривають набагато довше, і тому ваша ставка буде відкритою досить довго.

Інші пропозиції ставок на відповідність

Отже, ми прийшли до висновку, що пропозиції додаткових місць є найвигіднішими в рамках матчів ставок, але які ще пропозиції можна використовувати? 

Ви можете використовувати будь-яку пропозицію для відповідних ставок, будь-то звичайна пропозиція реєстрації, випадкова безкоштовна ставка чи щось інше. Якщо ви тільки завершуєте звичайні ставки на відповідні ставки, ви можете скористатися нашим калькулятором ставок на відповідні ставки, щоб значно полегшити математичний аспект. На нашому сайті ви можете знайти інформацію про різноманітні інші інструменти та калькулятори ставок, усі вони створені для того, щоб підвищити ефективність і принести прибуток. 

Одним із найкращих видів спорту для ставок на матчі є футбол, а ставки на матч на футбол є однією з найпоширеніших форм. Легко вибрати команду, яка виграє гру, а потім зробити ставку на противника, щоб вона НЕ виграла. Те саме стосується гравців, які забивають гол, загальної кількості забитих голів і багатьох інших ринків, які можна підтримати та зіставити для потенційно прибуткового досвіду ставок на матч. Найкраща пропозиція для використання – це пропозиція повернення ставки, щось на кшталт 100% повернення, якщо ваша перша ставка не виграє, яку потім можна використати для покриття як виграшної, так і програшної події та забезпечить прибуток від вашої резервної ставки, або ви отримаєте свою безкоштовну ставку, а також виграєте ставку.



реклама у Нововолинськ