Головна Новини Нововолинська Відбулися тренування в димокамері рятувальників 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України...

Відбулися тренування в димокамері рятувальників 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області.

202
0

Учора, 21 травня, на базі Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону у місті Нововолинськ, відбулися тренування в димокамері рятувальників 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області.

Учасники практично відпрацювали основні робочі питання та вправи, які виконують надзвичайники у повсякденній роботі. Для більшого психологічного навантаження, темне приміщення заповнили їдким димом.

Такі заняття входять до системи підготовки особового складу. Проводять їх для вдосконалення професійної майстерності рятувальників, підвищення їхнього рівня готовності до виконання спеціальних завдань. Саме під час таких тренувань і відпрацьовуються до автоматизму дії рятувальників.реклама у Нововолинськ