![](https://images.cnscdn.com/3/0/4/e/304e01fc831cc1c7e44a4b890081c9a7/528x330.jpg)
До вашої уваги історія одного з найкращих українських танкістів, який у боях за Маріуполь втратив око, але продовжував до кінця виконувати бойове завдання. Важкі поранення не зломили його дух, він пройшов полон, відновився і повернувся до строю. Знайомтесь – “Крим”, заступник командира танкового батальйону бригади НГУ “Азов”.
Переглянути ВІДЕО: https://censor.net/ua/video_news/3492574/yak_biyitsi12_brygady_azov_zahopyly_novitniyi_tankt72_b3m_okupantiv