Головна Без категорії Відбувся тренінг щодо питань інформування та пошуку кандидатів у патронатні вихователі

Відбувся тренінг щодо питань інформування та пошуку кандидатів у патронатні вихователі

218
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У середу, 12 червня, у Нововолинську відбувся тренінг щодо питань інформування та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Його організував міський центр соціальних служб в рамках підписаної угоди про партнерство між Міжнародною Благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Нововолинською громадою.

Учасники тренінгу ознайомилися із поняттям патронату, правовим аспектом створення патронатних сімей, розглянули основні положення про патронат та принципи забезпечення найкращих інтересів дитини. Проаналізували формальні та неформальні критерії до кандидатів у патронатні вихователі.

Говорили як успішно здійснювати заходи з інформування громадськості про патронат над дитиною та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. В дружній атмосфері напрацювали основні методи інформування. Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною службою України, службами у справах дітей територіальних громад, обласних воєнних адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте в Нововолинській міській територіальній громаді, маєте відповідні житлові умови та небайдужі до долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину на платній основі.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: каб. 331,бульвар Шевченка, б. 7, м. Нововолинськ, за телефоном (0 33 44) 3 – 11 -84реклама у Нововолинськ