Головна Без категорії «Воскресіння Атлантів»: презентація книги Богдана Пташника у Нововолинську

«Воскресіння Атлантів»: презентація книги Богдана Пташника у Нововолинську

124
0

Джерело: Нововолинська міська рада

26 червня у сквері біля Нововолинського історичного музею відбулася презентація книги «Воскресіння Атлантів» волинського письменника Богдана Пташника.

Це – дебютний твір автора у жанрі фантастики. В основі сюжету – життя після ядерної війни. Люди, які вціліли, постають перед викликами виживання на понівеченій, забрудненій радіацією планеті.

Через відтворені персонажі Богдан Пташник не просто розповідає фантастичну історію, а й спонукає до роздумів про сьогодення, любов та боротьбу за виживання.

Розпочали презентацію із театралізованого відтворення фрагмента роману «Воскресіння Атлантів» від акторів народного аматорського театру «Авантюра».

Богдан Пташник розповів як зародилася ідея написання твору, про роботу над сюжетними лініями, мораль, яку він хотів донести до читачів.

Над написанням «Воскресіння Атлантів» автор працював близько місяця.

На презентацію «Воскресіння Атлантів» у Нововолинську завітало багато поціновувачів літератури. Серед присутніх був міський голова Борис Карпус. Очільник громади побажав автору творчої наснаги й багато шанувальників.реклама у Нововолинськ