Головна Без категорії На Волині фізичним особам – власникам майна сформовано 457 тисяч податкових повідомлень-рішень...

На Волині фізичним особам – власникам майна сформовано 457 тисяч податкових повідомлень-рішень про нараховані податки

102
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Від моменту отримання повідомлення з ДПС про нараховані податки громадяни зобов’язані впродовж шістдесяти днів перерахувати належну суму до місцевого бюджету, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Якщо всі фізичні особи – власники нерухомості та земельних ділянок виконають свої зобов’язання – громади Волині отримають понад чверть мільярда гривень надходжень від майнових податків.

У разі недотримання вимог податкового законодавства щодо термінів сплати майнових податків до громадян застосовуються штрафні санкції та нараховується пеня, – застерігають у податковій службі. За місцем своєї податкової адреси кожен власник майна має право провести звірку щодо здійснених нарахувань. Тож просимо волинян не зволікати з перерахуванням визначеного зобов’язання, а у разі потреби – запрошуємо на звірку до державних податкових інспекцій.

Актуальну податкову інформацію, зокрема щодо реєстраційних даних, нарахованих податків і наявності податкового боргу можна дізнатися онлайн у мобільному застосунку «Моя податкова». Громадяни та підприємці, які цінують сучасні інформаційні рішення, можуть завантажити цей мобільний застосунок і після ідентифікації за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача використовувати електронні сервіси податкової служби цілодобово.реклама у Нововолинськ