Головна Новини Волині Стартова ціна зросла у 92 рази: на Волині вчетверте намагаються продати лісозавод

Стартова ціна зросла у 92 рази: на Волині вчетверте намагаються продати лісозавод

36
0

Джерело: sylapravdy.com

Фонд держмайна вчетверте спробував реалізувати з молотка занедбані приміщення лісозаводу у Колківській громаді Луцького району. Вже двічі переможці аукціону відмовилися платити за цей об’єкт, один раз торги скасували організатори. Врешті, будівлі готові були продати за 4,6 тисячі гривень, а переможець запропонував 421 тисячу гривень.

Результати аукціону опубліковані в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

Регіональне відділення фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях виставило на продаж в рамках малої приватизації двоповерхову цегляну будівлю лісозаводу 1971 року побудови. Споруда площею 535 квадратних метрів розміщена поблизу села Тельчі на Маневиччині. 

На першому поверсі заводу є два цехи по 206 квадратних метрів, два менших приміщення по 9 і 16 квадратів та коридори. На другому – два кабінети на 34 і 11 квадратних метрів. 

В аукціоні, що відбувся шостого листопада, взяв участь лише один учасник – Андрій Кольбух із Львівщини, зі ставкою 421 тисяча гривень, що у 92 рази більше стартової ціни. Він й отримав право викупу цього об’єкта.

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», підприємець Андрій Кольбух зареєстрований у місті Рава-Руська майже 6 років тому. Основний вид діяльності стосується інжинірингу, геології, геодезії та надання технічних консультацій у цих сферах.

Влітку пан Кольбух придбав комплекс з переробки деревини Колківського лісгоспу за 690 тисяч гривень.

Як писала «Сила правди», він брав участь також у попередньому аукціоні, що відбувся 29 серпня. Тоді львівський підприємець запропонував за лісосавод 400 тисяч і одну гривню. Його ставку перебили двоє учасників з Горохівської громади: підприємство «ТД Ремарк» з ціною 400 тисяч і 2 гривні та Владислав Роїк – 400 тисяч і 3 гривні. Згодом і переможець пан Роїк, і його сусід керівник фірми, яка посіла друге місце, Олександр Гуменюк не заплатили за цей об’єкт. 

Вперше ж на торги лісозавод виставили у травні цього року. Тоді від його придбання відмовилися переможець аукціону фермерське господарство «СолоАгроТрейд» та учасник з наступною найвищою ставкою Сергій Сівак. Про це розповіла очільниця відділу регіонального відділення фонду держмайна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Наталія Кизицька. За її словами, кількість аукціонів, на яких реалізуються об’єкти малої приватизації, не обмежена.

Раніше «Сила правди» розповідала, хто і за скільки купив майно волинських лісгоспів.




реклама у Нововолинськ