Джерело: www.volynpost.com
Про це Суспільному розповів спеціаліст з охорони здоров’я ЮНІСЕФ Україна Ігор Кацитадзе. З його слів, у центрі лікарі та медсестри первинної ланки навчатимуться працювати за прогресивною моделлю патронажу — спеціальної медпрограми, яка передбачає спостереження за новонародженою дитиною протягом першого місяця життя.
“Основна мета — це створення умов для навчання та покращення післядипломного навчання медичних сестер, братів. Також центр може бути використаний як платформа для комунікації та обміну досвідом медичних працівників, які знаходяться в регіоні”, — зазначив Ігор Кацитадзе.
Центр складається з двох зон: тренінгової, де відбуватимуться навчання, та симуляційної, де опановуватимуть практичні навички з догляду за немовлятами.
Інструкторка центру Богдана Пашук на спеціальних тренажерах навчає як правильно брати на руки малюка, прикладати до грудей, усаджувати в крісло для годування, давати перших прикорм.
Зі слів спеціаліста з охорони здоров’я ЮНІСЕФ, перший такий центр запрацював у 2023 році в Житомирі. Загалом цього року у межах проєкту створюється 12 тренінгово-ресурсних центрів у 7 областях України, а саме: Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернігівській, Київській, Одеській, Дніпропетровській.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію