Джерело: www.volynpost.com
Також сьогодні особисте свято у журналістка Мирослави Цюпьях, члена Наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ірини Патлашинської та директора загальноосвітньої школи №23 міста Луцька Віктора Мартинюка.
Іменини 18 січня святкують чоловіки з ім’ям Григорій, Лук’ян, Матвій, Йосип, та жінки – Євгенія, Поліна, Тетяна.
Вітаємо усіх, для кого сьогоднішній день святковий. Бажаємо добра, здоров’я, злагоди.
18 січня в Україні і світі святкують День технічного обслуговування. Цей день може бути присвячений підтримці в належному стані обладнання, інфраструктури чи навіть цифрових систем. Основні акценти Дня технічного обслуговування: регулярне обслуговування дозволяє уникнути серйозних поломок, економить час і ресурси, увага до кібербезпеки, оновлення програмного забезпечення та підтримки серверів, наголошується, що справне обладнання є запорукою безпечної роботи та високої продуктивності. На підприємствах цього дня можуть проводити планові інспекції обладнання. В освітніх закладах організовують лекції про важливість профілактичних робіт. Компанії-розробники можуть поширювати оновлення для своїх продуктів і нагадувати користувачам про резервне копіювання даних.
Також 18 січня День запалювання маяка. Маяки завжди були символом безпеки та орієнтації для моряків. Їхня історія починається ще від античних часів, наприклад, з Олександрійського маяка – одного з семи див світу. Цей день може нагадувати про розвиток навігаційних технологій, роль маяків у порятунку життів і їхній культурний спадок. У сучасному світі багато історичних маяків потребують реставрації або догляду. Такий день може бути приводом для обговорення проєктів, спрямованих на їхнє збереження, або нагадуванням про їхню екологічну роль у регіонах, де вони розташовані.
А ще 18 січня День тлумачного словника. Тлумачні словники – це невід’ємний інструмент для розуміння мови, збагачення словникового запасу, вивчення нових слів та концепцій. День нагадує про важливість словників як джерела знань і розвитку мовних навичок. Це можливість звернути увагу на грамотне використання слів і значення вивчення мови. Найстаріші словники сягають ще часів Месопотамії, де глиняні таблички містили списки слів і їхні пояснення. 1755 року Семюел Джонсон створив перший англійський тлумачний словник, який став зразком для багатьох інших. В українській мові один із найвідоміших словників – “Словник української мови”, багатотомне видання, створене в ХХ столітті.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію