Головна Без категорії Врятували не одне життя: трьом прикордонникам з Волині вручили державні нагороди

Врятували не одне життя: трьом прикордонникам з Волині вручили державні нагороди

3
0

Джерело: www.volynnews.com

Врятували не одне життя: трьом прикордонникам з Волині вручили державні нагороди

Троє воїнів прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону були відзначені відповідно до указу Президента України. Свої нагороди вони отримали сьогодні з рук заступника голови Державної прикордонної служби Сергія Сердюка.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Медаль «За врятоване життя» отримав 54-річний фельдшер Олег Резнік. Прикордонник з позивним «Док» понад тридцять років пропрацював на «швидкій», а здобувши вищу освіту став викладачем. 25 лютого 2022 року він добровільно прийшов у загін, аби стати на захист Батьківщини. Відтоді за плечима у воїна три ротації в складі бойового підрозділу на Схід нашої держави та десятки врятованих життів поранених побратимів-прикордонників та воїнів ЗСУ.

Такою ж відзнакою нагородили й військового медика Олександра Гутенка. Він після закінчення медичного коледжу та роботи в райлікарні на Черкащині, проходив строкову службу на українсько-польській ділянці держкордону, а згодом підписав контракт із ДПСУ. З того часу прикордонник двічі побував у зоні бойових дій, де врятував не одне життя пораненим військовослужбовцям, зокрема евакуйовуючи їх із позицій до медичних закладів.

Читати ще: «Ні на мить не пошкодувала, що обрала цей шлях»: у Луцьку прикордонники склали військову присягу

Сержант Антон Дробот з позивним «Банан» отримав відзнаку президента «За оборону України». По завершенню строкової служби, вже під час широкомасштабного вторгнення рф, він продовжив обороняти кордони України, уклавши контракт. Військовослужбовець пройшов уже три ротації: двічі побував на Донеччині та нещодавно повернувся з Харківщини. Нині Антон продовжує служити у прикордонній комендатурі швидкого реагування Волинського загону та готується до чергового відрядження у зону бойових дій.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ