Головна Без категорії Це не справа Росії: Макрон жорстко виступив щодо відправки миротворців до Україні

Це не справа Росії: Макрон жорстко виступив щодо відправки миротворців до Україні

5
0

Джерело: tsn.ua

Україна є суверенною державою і сама прийматиме рішення про розміщення військо союзників.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що у російських агресорів немає права голосу щодо питання про присутності європейських військових на території України.

Про це президент Франції заявив під час інтервʼю газеті Le Parisien.

Він нагадав, що Україна є суверенною державою і має повне право запрошувати війська союзницьких держав на свою територію.

“Україна є суверенною державою, і якщо вона просить союзницькі війська перебувати на її території, то це не справа Росії – приймати їх чи ні”, – сказав Макрон.

На питання щодо мирного плану Великої Британії та Франції, який майже завершений, Макрон пояснив, що мета не в тому, що створювати великі військові сили, оскільки українська армія є найбільшою в Європі.

“Ідеться про розгортання по кілька тисяч чоловік від кожної країни в ключових точках для проведення тренувальних програм і демонстрації нашої підтримки в довгостроковій перспективі”, – розповів очільник Франції.

Раніше повідомлялося, що Макрон прокоментував реакцію Путіна на пропозицію США припинити вогонь.

Ми раніше інформували, що Макрон закликав почати розробляти план гарантій безпеки для України.

Читайте також:




реклама у Нововолинськ