Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомило регіональне управління Нацполіції 17 березня.
Вказано, що цей інцидент стався ще у минулий четвер, 13 березня.
«Поліцейські Василівського РУП поліції разом із працівником РТЦК та СП перевіряли документи в громадян призовного віку на території Шевченківського району. У цей час поблизу невідомий перехожий вистрілив угору з пістолета, кинув у бік правоохоронців гранату та кинувся навтьоки. Обійшлося без постраждалих», – йдеться у повідомленні.
Вибухотехніки встановили, що розірваний боєприпас – це страйкбольна граната. А правопорушника затримали за місцем проживання – ним виявився 44-річний місцевий житель. У його квартирі провели обшук. Поліцейські знайшли майже 20 набоїв, два споряджених магазини, дві димові шашки. Наразі розшукується пістолет, з якого стріляв чоловік.
Слідчі повідомили затриманому про підозру в скоєнні злочину, передбаченого статтями про хуліганство і незаконне поводження зі зброєю (ч.4 ст.296, ч.1 ст.263 КК України). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Як інформували, 15 березня у Луцьку чоловік під час перевірки військово-облікових даних погрожував військовослужбовцям ТЦК та цивільним травматичним пістолетом і здійснив постріл вгору. Слідчі оголосили порушнику про підозру за двома статтями Кримінального Кодексу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу