Головна Без категорії Понад 70% українських ІТ-компаній є резидентами Дія.City

Понад 70% українських ІТ-компаній є резидентами Дія.City

6
0

Понад 70% українських ІТ-компаній є резиденти програми «Дія.City». До простору вже приєдналося понад 1 700 компаній, у яких працює понад 104 тисячі людей. Вони обирають вигідні та прозорі умови для ведення бізнесу. Про це написав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своєму Телеграм-каналі. Він повідомив, що лише за 2024 рік резиденти сплатили 18 мільярдів гривень податків.”, — повідомляє: ua.news

Понад 70% українських ІТ-компаній є резиденти програми «Дія.City». До простору вже приєдналося понад 1 700 компаній, у яких працює понад 104 тисячі людей. Вони обирають вигідні та прозорі умови для ведення бізнесу.

Про це написав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своєму Телеграм-каналі.

Він повідомив, що лише за 2024 рік резиденти сплатили 18 мільярдів гривень податків. Ці кошти йдуть на підтримку армії, зміцнення економіки та розвиток країни.

«Projector — онлайн-інститут, який навчив 20 000+ людей. А ще стартап розробив 1 400+ проєктів для таких компаній, як Uklon, Grammarly, MacPaw, Сільпо, Київстар, Preply», — повідомив Федоров.

Серед резидентів «Дія.City»:

  • Maincast — українська кіберспортивна компанія, яка транслює найвідоміші турніри з Counter-Strike 2, Dota 2 та Valorant. Торік одразу три їхні канали потрапили в топ-10 українськомовних каналів на Twitch.
  • Worksection — онлайн-сервіс для управління проєктами. Ним користуються понад 1 600 компаній у світі, включно з McDonald’s, Domino’s, KLO та Суспільне.
  • Versi Bionics — розробник унікальних біонічних протезів, які оснащені датчиками NFC та Bluetooth. Завдяки акумуляторам вони можуть працювати автономно протягом 8–10 годин.
  • Digicode — глобальна сервісна ІТ-компанія з українським корінням. Їхніми клієнтами вже стали такі відомі бренди, як Microsoft, BlaBlaCar, Bosch, SBTech тощо.

«Круто, що саме такі великі компанії обирають Дія.City для розвитку. Лідери індустрії ще й стають прикладом для інших», – заначив міністр.

Нагадаємо, що міністерство цифрової трансформації за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку напрацює законодавчі ініціативи, які спростять механізм відкриття в Україні венчурних фондів.

Українці зможуть сплачувати штрафи за порушення військового обліку без відвідування ТЦК, використавши застосунок «Резерв+». Тобто це можуть зробити і українці за кордоном.

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск цифрового дозволу на зброю в додатку «Дія».




реклама у Нововолинськ