Джерело: www.volynnews.com
Як розповіла майстриня й волонтерка Суспільному, в’язання – її спосіб допомогти Збройним силам України.
До великоднього ярмарку, в якому планує брати участь, жінка зв’язала і продовжує в’язати різноманітні вироби. Кольори, з її слів, обирає яскраві, щоб підняти усім настрій. В’язані вироби майстриня створює залежно від сезону: має новорічні, осінні, святкові та патріотичні колекції.
«Лоточок для яєчок такий зроблений. Всередину ставиться курочка або зайчик. Це можна такий декор поставити на Пасху разом зі справжніми яєчками та з пасочкою. Яєчка можна 2-3 за день зв’язати. Зайчики-котики, то треба день-два, а як оформити, то й три. Дуже йдуть котики-захисники, песики Патрони, гусики-обнімусики теж, люди їх купують дітям», – каже лучанка.
Читати ще: Волинянка виготовляє ексклюзивні великодні іграшки із зефірних ниток
Волонтерством Людмила Янковська займається понад 15 років: спочатку допомагала сиротам і хворим дітям, з 2014 року – захисникам України. В’язати навчилась майже 60 років тому. В’язані писанки, зайців і курчат майстриня продає не тільки на ярмарках.
З волонтерською спільнотою «Волонтери Волині з добром у серці» лучанка спільно організовує онлайн-лотереї, де продають різні лоти. На виручені гроші купують РЕБ та прилади нічного бачення, розповіла Людмила Янковська.
Жовто-блакитні серця передає військовослужбовцям на передову. 67-річна лучанка зазначила, що створила більш як пів тисячі таких сердець, які відправляла у складі різних посилок військовим та реалізовувала на благодійних ярмарках.
Читати ще: Майстриня з Луцька виготовляє патріотичні іграшки та обереги для військових
«Робим лоти, збираємо… Кошти йдуть на те, що хлопці просять, і зразу наші хлопці-волонтери завозять в бригади. Бригад в нас є 14 чи 15, яким ми допомагаємо чим можемо. Хочемо, щоб Україна була вільна і була перемога і був мир, щоб наші діти та внуки жили щасливо», – сказала жінка.
Багато років Людмила Янковська працювала на колишньому Луцькому приладобудівному заводі, а кілька років тому вийшла на заслужений відпочинок. Проте 67-річна лучанка продовжує трудитися, працюючи технічною працівницею в одній зі шкіл Луцька. Цьогоріч, говорить, матиме ювілей – 50 років трудового стажу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу