Джерело: www.volynpost.com
Про це Суспільному розповів заступник керівника відділу екології Луцької міськради Олег Гелета. Прибирання відбувалося на 46 різних локаціях. Одна із них — поблизу колишньої дитячої залізниці.
“Дуже багато пляшок, клейонка, стаканчики одноразові. Прикро, що люди самі смітять, а потім звинувачують когось, — говорить Тетяна Панасюк, яка долучилася до прибирання. — Проходять люди, відпочивають, які в міру не виховані”.
Загалом, до прибирання біля колишньої дитячої залізниці долучилося півтори сотні людей. Серед них — працівники Палацу учнівської молоді прибирали. Учасники очистили територію уздовж двох кілометрів понад річкою Сапалаївка.
“Кожен раз коли дивишся на таке сміття, справді дуже сумно за несвідомість деяких людей. Хотілося б щоб ми вийшли і не знайшли сміття”, — каже керівниця одного з гуртків у Палаці учнівської молоді Луцька Олена Москалюк.
Усім учасникам толоки видали сміттєві мішки і рукавички.
Біля одного і луцьких заводів прибирали 32 студенти-екологи разом із педагогами. Вони розчищали водойму від відпрацьованих автомобільних шин.
“Практично вся водойма у скатах, їх важко витягнути. На сьогодні не має правил поводження зі скатами, не має штрафних санкцій за це. Ще серед знахідок — холодильник, барабан від пральної машини”, — розповів еколог Василь Іванців.
Усе зібране сміття завезуть на полігон твердих побутових відходів, що у селі Брище, сказав заступник начальника відділу екології Луцької міськради Олег Гелета. З його слів, паралельно із прибиранням на семи локаціях у місті висаджували дерева і кущі.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію