Головна Без категорії На Великдень буде тепло, але місцями пройдуть дощі з грозами

На Великдень буде тепло, але місцями пройдуть дощі з грозами

9
0

На Великдень, 20 квітня, українців очікує тепла погода. Але в кількох регіонах можливі дощі з грозами. Про це повідомляє «Укргідрометцентр». Завтра, на Великдень 20 квітня, в Україні майже всюди буде сонячно. Але буде кілька регіонів, де очікуються дощі з грозами. А саме: в Львівській, Рівненській; в Тернопільській, в Чернівецькій; на Прикарпатті. В інших регіонах буде”, — повідомляє: ua.news

На Великдень, 20 квітня, українців очікує тепла погода. Але в кількох регіонах можливі дощі з грозами.

Про це повідомляє «Укргідрометцентр».

Завтра, на Великдень 20 квітня, в Україні майже всюди буде сонячно. Але буде кілька регіонів, де очікуються дощі з грозами. А саме:

  • в Львівській, Рівненській;
  • в Тернопільській, в Чернівецькій;
  • на Прикарпатті.

В інших регіонах буде тепла погода. Максимально вдень температура підніметься до +25 градусів – у Луганській області. Крім того, до +24 градусів буде у Донецькій, у Києві та області, місцями в Миколаївській та Кіровоградській областях.

Вночі також буде тепло, в кількох регіонах максимально до +10 градусів, а в Києві і регіоні – до +11.

На думку синоптиків, тепло, яке встановиться на Великдень, 20 квітня в Україні, протримається тиждень. За словами експерта, найближчими днями в більшості областей України погоду без опадів визначатиме поле підвищеного тиску.

Нагадаємо, що цьогорічний січень виявився найтеплішим за всю історію спостережень як у світі, так і в більшості регіонів України.

Також нагадаємо, що у неділю, 26 січня, у Києві було зафіксовано два температурні рекорди. Це виявився перший максимум з початку 2025 року.




реклама у Нововолинськ