Джерело: www.unian.ua
Він вважає, що Україна має унікальний досвід, який може стати ключем до вступу в майбутні міжнародні безпекові союзи.
“Обговорюючи можливості експорту, потрібно дивитися на експорт як, перш за все, джерело ресурсу для виживання і можливого розвитку. Я особисто сприймаю це так. Друге – я все ж таки рекомендував подивитися ще на експорт як можливість використання його як джерело інноваційності у проектуванні і застосуванні оборонних технологій”, – сказав Залужний.
Він також вважає, що Україна має унікальний досвід, який може стати ключем до вступу в майбутні міжнародні безпекові союзи.
“На мою особисту думку, вже з погляду посла держави Україна у державі Великої Британії. Я хочу сказати, що ми можемо використовувати експорт як основну тактику забезпечення входження України у майбутні альянси та союзи через перш за все інтеграцію нашого досвіду. Мені здається це величезний шанс. Входження у безпековий союз через експорт саме наших технологій і нашого досвіду”, – додав посол України в Лондоні.
Втім, Залужний також відмітив, що перед тим як вийти на кінцевий експорт зброї та технологій, щоб він був повноцінний і якісний необхідно допомогти у координації між державними інституціями, громадськості та приватним бізнесом, для того щоб забезпечити рівень технологізації на державному рівні. Він додав:
“Лише після цього ми можемо пропонувати ці технології у повному спектрі, як експорт безпеки як такої, що дозволить Україні стати частиною якогось альянсу”.
Експорт зброї – що відомо Як писав УНІАН, у 2025 році в Україні може запрацювати експорт для українських оборонних підприємств. Загалом існує три варіанти розвитку подій. Водночас, за інформацією Forbes, поки в різних країнах світу Україна не почала активну “маркетингову політику”, держава не матиме жодного розуміння про те, чи потрібно взагалі комусь українське озброєння.
22 травня керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська заявила, що Україна має використати можливість експорту зброї як інструмент геополітики й вибудовувати стратегічні партнерства з дружніми державами.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Бойова одиниця чи труна з гарматою: експерт пояснив, чи досі танки потрібні на фронті
- Танку M10 Booker варто дати другий шанс і відправити на війну в Україну, – аналітик
- Фахівець розповів, чим західні снаряди відрізняються від радянських