Джерело: www.unian.ua
Україні неминуче доведеться робити власні системи ППО.
“Якщо є ідея і проведені певні розрахунки для того, щоб використовувати певний засіб протидії, потрібен час на те, щоб створити матеріальну базу для засобів протидії, створити навчальну базу, створити обмін досвідом. Мається на увазі, що треба навчити велику кількість людей, які будуть працювати з системою протиповітряної оборони, інтегрувати її в систему чи в тактику чи стратегію ведення бою”, – сказав він.
За словами Тимочка, якщо є пропозиція застосовувати якийсь засіб ураження, то він має бути інтегрований в загальну систему ведення бою.
“Мало того, свої системи протидії не мають його розглядати як ворожий, щоб своя система протиповітряної оборони не протидіяла їхній роботі. Тому, коли ми говоримо про залучення нових видів протиповітряної, протиракетної оборони, маємо розуміти, що на це потрібен час. Навіть з моменту появи ідеї до практичного застосування проходить період”, – пояснив експерт.
Він підкреслив, що Україні неминуче доведеться робити свої системи ППО. Він зазначив, що це мають бути універсальні системи протиповітряної оборони, але водночас вони мають бути новаторськими та не мати загальноприйнятих стандартів.
Як Україна посилює системи ППОЯк повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський заявляв, що його країна зосереджена на швидкій розробці перехоплюючих дронів, аби захищати міста в глибині країни.
Начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат пояснив, що останнім часом Російська Федерація відправляє дрони на висоту близько 2 кілометрів. Тому нашим мобільним підрозділам стає все складніше перехоплювати дрони Shahed. Коли дрони літають нижче, їх можна побачити і збити.
Вас також можуть зацікавити новини:
- DeepState вперше позначило сіру зону на Дніпропетровщині: що кажуть військові
- Путін прагне захопити Одесу, щоб відрізати Україну від моря, – FT
- Цього року нічого не закінчиться: військовий розкрив наміри Росії у війні