Джерело: www.unian.ua
Однією з основних вимог для отримання візи є робота на компанії за межами Словенії.
Як пояснює Schengen.News, заявки на цифрову візу кочівника Словенії будуть відкриті для всіх громадян країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ. Тим, кому буде видано словенську цифрову візу кочівника, буде дозволено проживати в Словенії протягом одного року.
Умови для отримання цифрової візи кочівника Словенії
- Однією з основних вимог для отримання візи є те, що заявники мають бути найняті іноземною компанією, тобто їм необхідно працювати на несловенських клієнтів або роботодавців. Невиконання цієї вимоги може призвести до відмови у видачі візи заявникам і майбутніх обмежень на в’їзд до країни.
- Крім можливості проживання в Словенії та роботи на клієнтів за межами країни, бенефіціари словенської візи цифрового кочівника також зможуть узяти з собою членів своєї сім’ї, за умови, що всі, кого вони привезуть, не працюватимуть у Словенії.
- Ще однією умовою для взяття з собою членів сім’ї є те, що бенефіціари словенської візи цифрового кочівника повинні довести, що в них достатньо коштів, щоб піклуватися про свої сім’ї. Поріг доходу ще не визначений владою.
- Іноземні громадяни, зацікавлені в отриманні візи цифрового кочівника Словенії, можуть подати заяву на отримання документа онлайн або в словенському консульстві/посольстві.
- Після видачі дозвіл буде дійсним протягом 12 місяців, але можливість його повторного продовження відсутня.
- Цифровим кочівникам, які бажають залишитися в Словенії на підставі цього дозволу понад рік, необхідно буде провести щонайменше шість місяців за межами країни, а потім повторно подати заяву на отримання візи цифрового кочівника.
Як зазначає видання, таким чином Словенія стане останньою країною ЄС, яка вітає цифрових кочівників, залучаючи таланти і заохочуючи довгостроковий туризм.
При цьому країна пропонує доступну вартість життя порівняно з деякими іншими державами-членами Євросоюзу, а в її столиці Любляні багато коворкінг-просторів. Тим, хто віддає перевагу більш динамічному способу життя, місто пропонує жваві вулиці з магазинами, ресторанами і бурхливим нічним життям.
Тим часом, такі міста як Цельє, Марібор, Крань і Копер є більш тихими альтернативами і краще підходять для сімей.
Найкращі країни світу для цифрових кочівниківЯк повідомляв УНІАН, раніше найкращою країною світу для віддаленої роботи і туризму у 2025 році визнали Португалію. Далі в списку йдуть Таїланд і Мексика.
Водночас 2024 року список країн, що пропонують віддаленим працівникам візи цифрових кочівників, зокрема, поповнили Південна Африка, Японія, Південна Корея, Філіппіни та Андорра.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Париж визнали найбільш доброзичливим щодо дітей містом Європи
- Мешканка Португалії розповіла, як обрати ідеальний острів на Азорах
- Блогерка назвала п’ять найгірших міст для соло-туристів: що з ними не так
Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.