Джерело: www.unian.ua
За словами Нєбитова, вже готуються зміни до українського законодавства, які впроваджують принцип непритягнення до відповідальності жертв торгівлі людьми.
Відповідаючи на запитання, як він ставиться до легалізації проституції в Україні, представник поліції зауважив, що з огляду на євроінтеграційний курс України та практику країн Європейського Союзу опрацьовується можливість часткової депеналізації комерційних інтимних послуг.
“Проте, це має бути поєднано з чітким і суворим механізмом їх регулювання і контролю. Тут не повинно бути вседозволеності”, – наголосив Нєбитов і додав, що проституція є підґрунтям для експлуатації та торгівлі людьми, і “надто часто контроль над наданням інтимних послуг перебуває в руках організованої злочинності”.
Так, підкреслив заступник голови Нацполіції, в межах імплементації норм права ЄС “вже готуються зміни до нашого законодавства, які впроваджують принцип непритягнення до відповідальності жертв торгівлі людьми”. Це стосуватиметься осіб, яких трафікери примусили надавати комерційні інтимні послуги.
Що відомо про заробітки українських моделей OnlyFansЯк повідомлялося, у квітні тодішній голова Державної податкової служби Руслан Кравченко розповів, що за три роки – з 2020 по 2022 – українці заробили на платформі OnlyFans 111 млн дол.
За словами Кравченка, Україна наприкінці 2024 року почала отримувати дані від різних країн в межах автоматичного обміну інформацією щодо отримання доходів українцями на міжнародних онлайн-платформах.
Зокрема, податкова отримала інформацію щодо 5 тис. 435 фізичних осіб, які зареєстрували та використовували у своїй діяльності 7 тис. 36 акаунтів OnlyFans.
Вас також можуть зацікавити новини:
- В Іспанії захотіли повернути кримінальну відповідальність за проституцію
- Влада Іспанії почала процедуру викорінення проституції: “веде до поневолення жінок”
- В Рівному поліція “накрила” бордель, поки там надавали послуги (відео)