Головна Без категорії У Київському зоопарку родина королівських фазанів поповнилася пташенятами

У Київському зоопарку родина королівських фазанів поповнилася пташенятами

15
0

Джерело: www.unian.ua
Для цих пташенят розробили спеціальний вітамінний корм.

Пташенята мають дуже милий вигляд / колаж УНІАН, фото Київський зоологічний парк загальнодержавного значенняПопри постійні російські атаки, у Київському зоопарку родина королівських фазанів поповнилася пухнастими пташенятами. Про це повідомила пресслужба Київського зоологічного парку загальнодержавного значення.

“Протягом 24 діб полохлива мати стійко висиджувала свою кладку, незважаючи на гуркіт війни. А тепер батьки дбайливо навчають свою малечу усім пташиним премудрощам”, – додали у повідомленні.

Зазначається, що для того, аби забезпечити найкращу природну дієту, орнітологи зоопарку розробили спеціальний вітамінний корм з натуральних інгредієнтів, тому пташенята ростуть просто на очах. 

“Прослідкувати за новим життєвим циклом фазанячої родини можна у Фруктовому саду КиївЗоо. Приходьте знайомитись з пернатим сімейством!”, – запрошують працівники зоопарку. 

Інші цікавинки про птахівЯк писав УНІАН, на місці Каховського водосховища оселилися рідкісні птахи. Зокрема поблизу Нікополя місцеві жителі зафіксували повернення пеліканів. Зазначається, що після руйнівних подій червня 2023 року, коли було пошкоджено Каховську ГЕС, на місці водосховища з’явилися численні мілководні ділянки, заболочені території та невеликі озерця, тому такі умови ідеально підходять для пеліканів, які шукають спокійні водойми для гніздування та пошуку їжі.

Також орнітолог пояснив, чому в Україні немає звичайних ворон. За його словами, насправді люди бачать сірих ворон, які мають сіре тіло, чорні крила та голову.

“Цікаво, що сіра ворона не є надто численною. Вона полюбляє гніздуватися на високих деревах, здебільшого селиться вздовж водойм. Її раціон – це миші, молюски, великі комахи, мертва риба, залишки людської їжі тощо. Фактично вона часто виконує роль хижих птахів, намагаючись компенсувати їхню відсутність в багатьох екосистемах”, – розповів фахівець.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У Чорнобильській зоні знайшли рідкісну тварину з Червоної книги (фото)
  • В Україні стрімко вимирає один із видів риб: фахівчиня розповіла про причини
  • У Чорнобильській зоні зробили кумедне фото сарни



реклама у Нововолинськ