Джерело: www.unian.ua
Генеративні ШІ на кшталт ChatGPT дають змогу закінчити стосунки “гладко” й уникнути неприємної розмови.
Для одних це спосіб акуратно підібрати слова і не зробити партнеру ще болючіше, для інших – просто уникнути важкої і неприємної розмови. ChatGPT можна тонко налаштувати і задати тон повідомлення: від м’якого і співчутливого до холодного і офіційного. Нейромережа сама підкоригує все як треба.
Після розставання штучний інтелект теж залишається в справі – багато хто використовує його, щоб пережити розставання, замінюючи найкращого друга або психолога.
“Ви не повірите, наскільки корисним був ChatGPT, щоб розібратися в почуттях після розставання. Відчуття, ніби я з психотерапевтом, якому можна поставити найнезграбніші запитання і знову і знову обговорювати одне й те саме питання без осуду”, – каже користувач Reddit.
Офіційно ChatGPT та інші системи ШІ не призначені для подібних завдань, проте практика показує: дедалі більше людей звертаються до нього в складні моменти. При цьому експерти нагадують: якщо ситуація дозволяє, краще все ж закінчити стосунки особисто. Це допомагає зберегти повагу і людяність навіть тоді, коли почуття вже згасли.
OpenAI цього літа обіцяє випустити нову ШІ-модель, яку буде важко відрізнити від людини. GPT-5 з’єднає в собі найкращі напрацювання попередніх ШІ-моделей.
Тим часом Microsoft заявляє, що її новий ШІ ставить діагнози вчетверо точніше, ніж група досвідчених лікарів, – і водночас на 20% дешевше. У майбутньому технологія може бути інтегрована в чат-бот Copilot і пошуковик Bing.
Вас також можуть зацікавити новини:
- ШІ швидше вб’є людину, ніж допустить своє відключення – тривожне дослідження
- Штучний інтелект допоміг парі завагітніти: медицина не могла допомогти їм 18 років
- Гросмейстер Магнус Карлсен зіграв із ChatGPT: ШІ оцінив рівень гри найкращого шахіста