Джерело: www.unian.ua
За словами експерта, в цьому місці може бути найгучніше.
“Вибір місця якомога далі від хвостової частини літака – найкращий спосіб уникнути джетлагу. Якщо вам важко заснути в літаку, а рейс пізній, я завжди раджу мандрівникам уникати місць у хвостовій частині літака та біля камбуза, оскільки там, як правило, найгаласливіше”, – пояснила вона.
Джейн додала, що мандрівникам також варто перевести свій годинник на час пункту призначення та уникати нічних рейсів, якщо вони мають проблеми зі сном у літаках.
“Ви також можете поступово змінювати свій режим сну та харчування напередодні польоту, що може значно полегшити адаптацію до іншого часового поясу”, – порадила експерт.
Крім того, вона порадила уникати алкоголь та кофеїн до та під час польоту.
“Може виникнути спокуса випити перед польотом і насолодитися напоєм в літаку, особливо якщо він включений у вартість квитка. Але алкоголь зневоднює організм і порушує сон, погіршуючи відчуття відставання в часі”, – попередила Джейн.
Також колишня стюардеса не радить мандрівникам будувати багато планів після прибуття, адже орієнтуватися у новому місці може бути стресово.
“За необхідності робіть короткі перерви на сон, але не дрімайте довше 30 хвилин, оскільки це може завадити вам нормально заснути пізніше і затримати процес адаптації”, – додала вона.
Інші поради туристамРаніше стюардеса пояснила, чому краще уникати їжі на борту літака. Вона наголосила, що це пов’язано з тим, що така їжа зазвичай має високий вміст солі та цукру для покращення смаку.
Також пілот розповів, чому не можна вдягати шльопанці в літаку. За його словами, в разі евакуації через аварійні трапи людям може бути незручно залишати літак у шльопанцях.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Туристів закликали не повторювати новий тренд із TikTok: можна пропустити рейс
- Названо найкращі міста Італії для гурманів: які страви обов’язково варто спробувати
- Коли краще користуватися туалетом у літаку: бортпровідниця поділилася лайфхаком