Джерело: www.unian.ua
Експерт вважає, що Україна достатньо близька до того, щоб лишити РФ без ППО.
“А нащо нам зараз його рознести? Ми його як приманку використовуємо. Рознести його один раз можна. Це матиме дуже великий сенс в момент, коли наша армія підходитиме до Перекопу. До того це буде для росіян дуже неприємно, політично сакрально, але не більше з військової точки зору”, – сказав Дикий в етері “Радіо NV”.
Натомість, за словами експерта, Україна регулярно вибиває російську ППО на окупованому півострові. А росіяни постійно підвозять на півострів нові системи протиповітряної оборони.
“Ми використовуємо і Кримський міст, зокрема, і весь півострів як велику, спеціально навчену Чорнобаївку. Тільки заточену не під авіацію, а як така Чорнобаївка для російської ППО. Бо вони туди весь час його поповнюють. Таким чином вони оголюють і без того погано прикриті внутрішні регіони РФ. Вони намагаються прикрити Крим, Москву та звісно ж лінію фронту. І коли в Криму, як у мʼясорубці, перемелюються їхні ЗРК. А вони їх туди знову постачають. Відповідно, в самій Росії їх зовсім не лишиться. Ми до цього вже, здається, достатньо близькі”, – додав Дикий.
Удари по окупантах – останні новиниЯк повідомляв УНІАН, 2 серпня Росію масово атакували безпілотники. Зокрема за даними місцевих пабліків, у Рязані під удар потрапив нафтопереробний завод.
Ще один НПЗ було уражено в Самарській області. Крім того, повідомлялося, що в окупованій Феодосії в Криму було здійснено приліт по території та поруч, де розташовується радіолокаційна рота ППО Росії (в/ч 66571).
В ніч на 4 серпня місцеві жителі повідомили про атаку безпілотників по залізниці у Волгоградській області. Також місцеві канали повідомляли про ураження диспетчерської на території залізничного вузла у Фроловому.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Генерал армії США розповів, скільки ще воюватиме Путін
- Росія почала кидати в штурми жінок: на одному з напрямків помітили першу
- Росія готує Донецький аеропорт для дронових атак по Україні, – ISW