Джерело: www.unian.ua
На думку Мелоні, національна стратегія США підкреслює намір Вашингтона змусити Європу зміцнити свою оборону.
Видання зазначає, що Мелоні применшила значення напруженості всередині свого уряду і підтвердила підтримку України з боку Італії.
“Ми хочемо, щоб Італія була лояльною до своїх партнерів, але не підкорялася нікому. Саме тому ми з першого дня підтримуємо Україну. І саме тому ми будемо продовжувати це робити — заради справедливості, але передусім для захисту наших національних інтересів і безпеки”, – заявила Мелоні в промові на партійному заході в Римі в неділю.
Мелоні заявила, що стратегія Трампа, яка збентежила європейських лідерів, підкреслює намір Вашингтона відступити від континенту і змусити Європу зміцнити свою оборону.
Видання нагадало, що минулого тижня очільник Білого дому звинуватив політику Європейського Союзу в тому, що вона схиляє Європу до “цивілізаційного знищення”.
Трамп заявив, що вона навіть загрожує породити “опір” на континенті, а також поставив під сумнів, чи залишаться європейські країни бажаними союзниками НАТО в майбутньому.
“Виникла тривога, оскільки Дональд Трамп чіткіше, ніж його попередники, заявив, що США мають намір відійти від старого континенту, і що європейці повинні організуватися, щоб захищати себе самостійно. Все, що я можу сказати, це: “Доброго ранку, Європо. Доброго ранку””, – зазначила прем’єр-міністерка Італії.
Мелоні додала, що Європа не має миритися з тим, що її зображують безпорадною.
“Європа — це жива цивілізація, яка не просить дозволу на існування навіть у тих інституцій, які нею керують. Свобода має свою ціну”, – сказала вона.
Окрім цього, як зазначає видання, Мелоні, яка до 2027 року повинна буде взяти участь у загальних виборах, наголосила, що її коаліція залишається єдиною, незважаючи на суперечки щодо того, чи повинна Італія продовжувати надавати допомогу Україні.
Політика Трампа – останні новиниРаніше УНІАН повідомляв, що журналісти Defense One припустили, що адміністрація Трампа хоче створити альтернативу Великій сімці, до якої увійдуть Росія і Китай. Додається, що нову стратегію США аналітики в цілому оцінили як антиєвропейську та дружню до Росії і в меншій мірі до Китаю. Проте в коментарі Defense One речниця Білого дому Анна Келлі заперечила існування будь-якої іншої версії Стратегії національної безпеки, окрім тієї, що була опублікована офіційно.
Також ми писали, що адміністрація США створює коаліцію з метою протистояти домінуванню Китаю в галузі видобутку критично важливих мінералів, його зростанню у сфері штучного інтелекту та інших технологій. Видання Politico повідомляє що в нову коаліцію можуть увійти Сінгапур, Австралія, Японія, Південна Корея та Ізраїль. Додається, що адміністрація активно прагне залучити до групи інші країни.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Орбан анонсував несподіваний спосіб зірвати допомогу Україні
- Трамп поділяє погляди Росії: авторитетний аналітик розповів, куди рухаються США
- “Росія є загрозою”: Східний фланг НАТО починає оборонну роботу













