Джерело: www.unian.ua
Повідомляється, що українські військовослужбовці роблять усе, щоб вибити окупантів.
У ЗСУ прокоментували ситуацію / колаж УНІАН, скріншот DeepState, фото 92 ОМБрПрямо зараз у селищі Грабівське Сумської області тривають бої з метою вибити російських окупантів з української території. Військові спростовують чутки, що розійшлися соцмережами, щодо сусіднього селища Рясне.
Попри панічні повідомлення, російських військ там немає, село під контролем України, йдеться в публікації у Facebook Угруповання Об’єднаних сил.
Ситуація навколо селища Грабівське – що відомо20 грудня з’явилася інформація про те, що окупанти проникли на територію селища і вивезли звідти в Росію понад 50 мирних жителів.
Як раніше повідомляв УНІАН, у ЗСУ невдовзі підтвердили прорив і заявили, що росіяни пішли в наступ переважаючими силами. Тож, через натиск ворога, українським підрозділам довелося залишити кілька позицій у районі Грабовського.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Армія платних блогерів Путіна просуває в Мережі “російський” Маріуполь, – The Telegraph
- Росіяни змінили тактику: командир корпусу ДШВ про ситуацію в Покровську та Мирнограді
- Найбільший ефект пошкодження: генерал розкрив секрет ударів по авіації росіян у Криму













