Джерело: www.unian.ua
27, 28 і 29 грудня на Сонці зафіксували нові спалахи.
Як повідомляється, спалахи були класу М2-М5, тобто середні за своєю силою. Водночас магнітних бур 29 грудня на Землі не очікується.
Про те, що геомагнітне поле землі наразі спокійне, повідомляє і Британська геологічна служба.
“Прогноз геомагнітної активності на найближчі кілька днів має бути загалом спокійним”, – кажуть учені.
На Сонці останніми днями були нові спалахиМагнітної бурі поки що не очікуєтьсяМагнітні бурі – що важливо знатиМагнітні бурі – це періоди підвищеної геомагнітної активності, які виникають через взаємодію Землі з потоками сонячної плазми. Їхнім джерелом є спалахи на Сонці та корональні викиди маси, які посилюють сонячний вітер. Досягаючи магнітосфери нашої планети, заряджені частинки викликають її коливання.
Силу магнітних бур оцінюють за спеціальними індексами, що відображають ступінь збурень. Такі явища здатні впливати на роботу супутників, радіозв’язок і навігаційні системи, а також на самопочуття людей, чутливих до змін навколишнього середовища.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Дивна поведінка комети 3I/ATLAS породила чутки про НЛО: вчені дали свою відповідь
- “Інопланетний лінкор” наблизиться до Землі: вчених розсварив загадковий об’єкт
- Величезна загадкова комета пролетіла повз Землю: вчені помітили дещо незвичайне













