Джерело: www.unian.ua
Двоє військовослужбовців загинули на місці, а третього бійця доставили до лікарні.
Інцидент стався 27 травня в одному з населених пунктів Дунаєвецької громади Кам’янець-Подільського району. За попередніми даними, близько 11:15 під час роботи підрозділів безпілотних систем раптово детонував боєприпас дрона-перехоплювача.
У ДБР зазначили, що двоє військовослужбовців загинули на місці, а третього бійця доставили до лікарні. Наразі його життю нічого не загрожує.
Слідчі вже вилучили пульти керування та засоби зв’язку для проведення експертиз. Правоохоронці встановлюють причини раптової детонації.
Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 414 ККУ – порушення правил поводження зі зброєю та вибухонебезпечними речовинами, що призвело до загибелі кількох людей або тяжких наслідків.
Обставини трагедії наразі з’ясовуються.
Загибель військовихНагадаємо, на фронті загинув військовий і співзасновник мілітарної спільноти North Side Group Ярослав Чернишев із позивним “Мажор”. До лав ЗСУ він долучився ще у 2016 році – тоді йому було 18.
На війні в районі виконання бойових завдань загинула відома продюсерка та офіцерка 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Вікторія Боброва з позивним Квітка. Перед смертю Вікторія тимчасово виконувала обов’язки керівника відділу комунікацій бригади.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Затримано керівників поліції у трьох областях: деталі від СБУ
- РФ атакувала Дніпро: пошкоджено багатоповерхівки, є багато поранених (фото)
- На Подолі впіймали злодія, який обкрадав пошкоджені квартири, – поліція













