Головна Новини Країни Супутникові знімки підтверджують атаку українських дронів на нафтобазу в Армавірі

Супутникові знімки підтверджують атаку українських дронів на нафтобазу в Армавірі

6
0

Перші супутникові знімки, опубліковані в мережі, демонструють наслідки успішної атаки українських безпілотників на російську нафтобазу в Армавірі, розташованій у Краснодарському краї. На знімках видно значні пошкодження, зокрема одного з резервуарів, що входить до складу паливної інфраструктури.

Крім того, супутникові дані зафіксували ще один резервуар на цій же нафтобазі, який постраждав під час атаки в березні цього року. Зараз видно, що його досі не відремонтували, що свідчить про тривалість проблеми з інфраструктурою.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про цю операцію, зазначивши, що ураження нафтобази є частиною спецоперації Служби безпеки України. Він підкреслив, що такі удари є елементом стратегії, спрямованої на примушення Росії до миру.

Варто зазначити, що російські нафтові об’єкти регулярно стають мішенями для атак українських дронів. Наприклад, у ніч на 30 травня відбулося кілька атак на паливну інфраструктуру Росії та окупованого Криму. Тоді в Таганрозі загорілися танкер і резервуар із паливом, а також повідомлялося про атаки на нафтобазу в Армавірі та нафтову інфраструктуру у Феодосії.

Супутникові знімки підтверджують успішну атаку українських дронів на нафтобазу в Армавірі, що стала частиною стратегії примушення Росії до миру. Президент України Володимир Зеленський підтвердив проведення спецоперації СБУ.