Джерело: www.unian.ua
Перші випробування нової китайської ракети відбулися в пустелі Гобі.
Видання зазначило, що ракета HQ-16F має характеристики, “порівнянні з американськими системами Patriot PAC2 і PAC3”.
Перші кадри оперативних випробувань ракети з бойовою стрільбою показав державний телеканал CCTV. Вони були проведені 73-ю групою армій у пустелі Гобі.
У повідомленні йдеться, що “підрозділ, що входить до складу Східного командування Народно-визвольної армії Китаю, подолав тисячі кілометрів від своєї бази в провінції Фуцзянь до північно-західної пустелі, щоб отримати нову систему перед випробуваннями”.
Випробування включало запуск ракети з мобільної пускової установки. Журналісти стверджують, що ракета успішно вразила наближаючуся ціль, яка перебувала на відстані 50 км.
На відео було показано, що ракета має характерну аеродинамічну конструкцію без крил і використовує чотири хвостові стабілізатори для керування польотом.
Протистояння Китаю і Тайваню – останні новиниНагадаємо, що Китай розпочав спеціальну морську операцію у водах на схід від Тайваню. У Пекіні заявили, що її метою є посилення контролю за судноплавством, забезпечення дотримання морського законодавства та захист національних інтересів країни.
Тим часом Тайвань перебуває у підвищеній бойовій готовності через появу китайських військових кораблів у стратегічних водах. Для протидії загрозі Тайвань планує посилити берегову охорону.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Довіри до США більше немає: Азія активно озброюється, побоюючись Китаю, – Reuters
- Спецоперація на морі: “чиї кордони” захищає китайський флот
- Пекін направив флотилію зі своїм найбільшим патрульним кораблем до Тайваню, – ЗМІ













