Головна Новини Країни На Волині затримали голову експертної команди за продаж фіктивних інвалідностей

На Волині затримали голову експертної команди за продаж фіктивних інвалідностей

2
0

У Волинській області правоохоронці затримали голову експертної команди, який підозрюється у продажу фіктивних медичних довідок про інвалідність. Ці документи використовувалися для ухилення від мобілізації.

Згідно з інформацією, вартість таких послуг сягала до 2000 доларів США. Правоохоронці встановили, що затриманий організував схему, за якою особи, що не мали реальних підстав для отримання інвалідності, могли отримати відповідні документи.

Під час обшуків у затриманого було виявлено документи, які підтверджують його причетність до даної схеми. Окрім того, правоохоронці затримали й медика, який також фігурує у цій справі.

Ця ситуація викликала занепокоєння серед місцевих жителів, оскільки подібні дії підривають довіру до медичних установ та державних органів. Правоохоронці продовжують розслідування, щоб виявити всіх причетних до цієї схеми.

У Волині затримали голову експертної команди за продаж фіктивних інвалідностей, що використовувалися для ухилення від мобілізації. Розслідування триває.