Головна Новини Країни Рятувальники звільнили чоловіка, якого привалило бетонною плитою в Одеській області

Рятувальники звільнили чоловіка, якого привалило бетонною плитою в Одеській області

6
0

У селищі Ширяєве Одеської області рятувальники протягом двох годин визволяли чоловіка, який опинився під бетонною плитою в покинутій будівлі.

Інцидент стався вранці, коли потерпілий, за попередніми даними, намагався зайти до занедбаної споруди. Внаслідок обвалу він отримав численні травми, зокрема переломи.

Рятувальна операція вимагала зусиль кількох бригад, які працювали над тим, щоб обережно підняти плиту та звільнити чоловіка. Після успішного порятунку його терміново госпіталізували до лікарні.

Медики повідомили, що стан потерпілого оцінюється як важкий, але стабільний. Вони продовжують надавати йому необхідну допомогу.

Цей випадок ще раз підкреслює небезпеку, яку можуть становити покинуті будівлі, і важливість обережності при їх відвідуванні.

Рятувальники в Одеській області успішно звільнили чоловіка, який потрапив під бетонну плиту в покинутій будівлі. Потерпілий отримав серйозні травми і наразі перебуває в лікарні.