Головна Новини Волині У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка

У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка

12
0

Джерело: www.volynnews.com

Учора, 21 червня, на переїзді з міста Володимир у напрямку села Льотниче перехожі виявили чоловіка без ознак життя.

На місці події працювали медики та правоохоронці.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, до правоохоронних органів надходило повідомлення про такий факт.

Слідчо-оперативна група встановила, що це природня смерть. Слідів насильницької смерті не виявлено.

Тіло направлено в судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ