Джерело: www.volynnews.com
Учора, 21 червня, на переїзді з міста Володимир у напрямку села Льотниче перехожі виявили чоловіка без ознак життя.
На місці події працювали медики та правоохоронці.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, до правоохоронних органів надходило повідомлення про такий факт.
Слідчо-оперативна група встановила, що це природня смерть. Слідів насильницької смерті не виявлено.
Тіло направлено в судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу












