Головна Українська Правда Військові М’янми вбили понад 700 цивільних за пів року – ООН

Військові М’янми вбили понад 700 цивільних за пів року – ООН

6
0

Управління ООН з прав людини повідомило, що військові М’янми несуть відповідальність за загибель понад 700 цивільних осіб протягом шестимісячного виборчого періоду наприкінці 2025 та на початку 2026 року. Джерело: звіт Управління ООН з прав людини, цитує BBC Деталі: У новому звіті, що охоплює період із серпня по січень, йдеться про щонайменше 702 підтверджені випадки загибелі …

Більше про це на: www.pravda.com.ua




реклама у Нововолинськ