У Міністерстві закордонних справ заявили, що Україна веде дипломатичну роботу з польською стороною для врегулювання загострення у відносинах між двома країнами. Джерело: речник МЗС Георгій Тихий в ефірі телемарафону, передає “Європейська правда” Деталі: Речник наголосив, що Україна виступає за діалог з Польщею та працює над зниженням емоцій та згладжуванням гострих кутів у відносинах. “Дипломатичними каналами …
Більше про це на: www.pravda.com.ua





