Джерело: www.volynpost.com
Трагедія трапилася вчора, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади.
Як повідомляли раніше, двоє людей провалилися у каналізаційний люк.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію









