Головна Новини Волині На Волині двоє людей провалилися у каналізаційний люк: є загибла

На Волині двоє людей провалилися у каналізаційний люк: є загибла

8
0

Джерело: www.volynpost.com

Трагедія трапилася вчора, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади.

Як повідомляли раніше, двоє людей провалилися у каналізаційний люк.

На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.

Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію




реклама у Нововолинськ