155 окрема механізована бригада імені Анни Київської змінила керівництво. Новим командиром став полковник Андрій Крока, який замінив арештованого Валерія Лучанова.
Церемонія передачі командування відбулася під час урочистостей, де полковнику Кроці вручили Бойовий Прапор бригади. Ритуал провів полковник Дмитро Дрозденко, заступник командира 21 армійського корпусу з психологічної підтримки персоналу.
Військові зазначили, що ця подія є важливим етапом у відновленні ідентичності підрозділу, відомого як “лицарі Королівської Лілії”. Полковник Крока підкреслив, що для нього велика честь прийняти цей стяг, і додав, що бригада продовжує виконувати бойові завдання на фронті.
“Цей стяг символізує вашу стійкість, мужність та незламність. Ми з честю нестимемо його вперед, у наше майбутнє. Незважаючи на всі випробування, бригада продовжує боротися за нашу країну та наближати перемогу”, – заявив новий командир.
Також під час урочистостей військовослужбовців бригади відзначили за їхню мужність і героїзм у захисті державного суверенітету. Вони отримали відомчі нагороди Міністерства оборони України, включаючи нагрудні знаки “За зразкову службу” та медалі “Хрест доблесті”, “Захиснику України” і “Хрест Сухопутних військ”.
155 окрема механізована бригада отримала нового командира, полковника Андрія Кроку, під час урочистої церемонії. Військовослужбовці були нагороджені за мужність у захисті України.
Джерело: РБК-Україна









