Головна Новини Країни Вибухи боєприпасів на військовому полігоні у Хмельницькому: чотири поранених військових

Вибухи боєприпасів на військовому полігоні у Хмельницькому: чотири поранених військових

4
0

31 липня 2026 року на військовому полігоні у Хмельницькому сталися вибухи боєприпасів, внаслідок яких чотири військовослужбовці отримали поранення. Інформація про подію надійшла з офіційних джерел, які підтвердили, що зв’язок із кількома військовими було втрачено.

Вибухи сталися під час проведення навчальних заходів на полігоні. За попередніми даними, причина вибухів наразі з’ясовується. Військові медики оперативно надали допомогу постраждалим, які були евакуйовані до медичних установ.

Влада проводить розслідування інциденту, щоб встановити обставини та причини вибухів. Відомо, що на місці події працюють спеціалісти, які оцінюють ситуацію та надають необхідну допомогу.

Ця подія викликала занепокоєння серед військових та їхніх родин, оскільки втрати зв’язку з кількома військовослужбовцями можуть свідчити про серйозні наслідки. Влада закликала до спокою і обіцяла надати додаткову інформацію, коли вона стане доступною.